Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Frankowo

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom wolnostojący Frankowo

Frankowo,wielkopolskie

170 000 zł70 m² 2 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 70 m , położony na przestronnej działce 1400 m w cichej i zielonej okolicy, zaledwie 10 km od Leszna. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

299 900 zł28,40 m² 10 559,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję - nowoczesne, wyremontowane i w pełni umeblowane mieszkanie o wysokim standardzie, położone w sercu Leszna, przy ulicy Narutowicza. To dwupokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wyciążkowo

Wyciążkowo(Frankowo + 9 km)

340 000 zł76,20 m² 4 461,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na 1 piętrze bloku z cegły. Mieszkanie o powierzchni 76,2m2, położone w podleszczyńskiej miejscowości Wyciążkowo w cenie 340 000zł. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kościan

Kościan(Frankowo + 25 km)

8 400 zł600 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Kameralny obiekt do wynajęcia około 1,6 km nową drogą asfaltową od węzła S5 Kościan Południe. Obiekt jest samodzielny i posiada osobny utwardzony wjazd oraz ogrodzony teren do wyłącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Dąbcze

Dąbcze(Frankowo + 10 km)

1 200 000 zł18 400 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prezentujemy działkę o powierzchni 1,84 ha położoną przy granicy Dąbcza i Nowej Wsi Działka o proporcjonalnym kształcie prostokąta, położona bezpośrednio przy asfaltowej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Strzelce Wielkie

Strzelce Wielkie(Frankowo + 25 km)

800 000 zł135 m² 5 925,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni około 135 m , oferujący 3 ustawne sypialnie, usytuowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł58,44 m² 7 340,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z garderobą i słonecznym tarasem II piętro, leszczyńskich 34 Cena: 489 000 zł Powierzchnia: 58,44 m + taras Zachodnie słońce na Twoim tarasie. Cisza, przestrzeń, światło.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Śniadeckich

Podwale,Leszno(Frankowo + 11 km)

739 000 zł150 m² 4 926,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:472 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w Lesznie przy ul. Śniadeckich 35 (osiedle Podwale), usytuowana na działce nr 13/4 o powierzchni 472 m w lokalizacji, która praktycznie nie pojawia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Chróścina

Chróścina(Frankowo + 20 km)

580 000 zł176 m² 3 295,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 563 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Oferta tylko w naszym biurze. - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający! Polecamy do sprzedaży wolnostojący budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Owocowa

Święciechowa(Frankowo + 17 km)

419 000 zł42,89 m² 9 769,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,89 m , położone na parterze w niskim, kameralnym bloku przy ul. Owocowej 2a/6 w Święciechowie. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Frankowo

Frankowo,wielkopolskie

300 000 zł3 039 m² 98,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż | Pod Twój wymarzony dom cena do negocjacji! Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 3,039 m2. Cena sprzedaży wynosi 300,000 zł. Przeznaczenie działki - budowlana.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij